8 грамм оттек көлемі қанша болады?


Ответы на вопрос

Отвечает Серокурова Екатерина.
Мольдык массасын табасын
M(O2)=m/Mr=8/32=0,25моль
Mr(O2)=32г/моль
Мольдык тапканнай кейин колемнин формуласы
V=мольдык масса*Vm
Vm=22,4л/моль
V(O2)=0,25моль*22,4л/моль=5,6л