Помогите!! Срочно!!Вследствие растворения25,6 гсплава алюминияс магниемв растворегидроксида

натриядобывали16,5 лводорода (н.у.).Определитемассовую долюалюминия всплаве........Внаслідок розчинення 25,6г сплаву алюмінію з магнієм у розчині натрій гідроксиду добували 16,5л водню(н.у.). Визначте масову частку алюмінію в сплаві.

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Анастасия.

2Al+2NaOH+6H2O=2Na[Al(OH)4]+3H2

2                                                      3

 

n(H2)=16,5:22,4=0,74;n(Al)=0,74:1,5=0,49;m(Al)=0,49*27=13,26;

W(Al)=13,26:25,6=0,52(52%)