Вкажіть і допишіть рівняння можливої хімічної реакції Zn+AgNO3= Fe+CuSO4= Zn+CuCl2=


Ответы на вопрос

Отвечает Сембекова Жансая.
Fe+CuSO4=FeSO4+Cu Zn+CuCl2=ZnCl2+Cu Zn+2AgNO3=Zn(NO3)2+2Ag Усі реакції будуть відбуватися, так як у всіх випадках метали-реагенти більш активні за метали, що містяться у солях, а тому витісняють їх.