Напишіть рівняння реакції утворення MgSO4, K3PO4 в результаті взаємодії основи кислотного оксиду,

основи і кислоти.

Ответы на вопрос

Отвечает Калашников Михаил.
MgSO4+K3PO4>Mg3(PO4)2+K2SO4
Отвечает Суханова Даша.
MgSo4 + K3PO4 = Mg3(PO4)2 +K2So4
полное:
Mg(2+) + SO4(2-) + 3K(+) + PO4(3-) = =Mg3(PO4)2 + 2K(+) + SO4(2-)
сокращённое:
3Mg(2+) + 2PO4(3-) = Mg3(PO4)2