розрахувати об`єм повітря, необхідний для повного спалювання 40 л бутану


Ответы на вопрос

Отвечает Цилинский Александр.
2C4H10+13O2=8CO2+10H2O
Знаходимо об'єм кисню
40л-x 
2-13
(40*13)/2=260
x=260л
V(пов.)=V(O2)/0,21=1238л