Төмендегі айнымалыларды іске асыруға мүмкіндік беретін реакция теңдеулерін жазыңдар : Zn-- ZnS--

H2S-- SO2-- SO3

Ответы на вопрос

Отвечает Новиченко Алёна.
Zn+S=ZnS
ZnS+2HCl=ZnCl2+H2S
2H2S+3O2=2SO2+2H2O
2SO2+O2=2SO3