8. Обчисліть, у скільки разів збільшиться швидкість реакції внаслідок підвищення температури на 30

°С, якщо температурний коефіцієнт реакції дорівнює 2.

Ответы на вопрос

Отвечает Линяев Андрей.
30/10=3
2( в третьем степени)= 2*2*2=8
Ответ: в 8 раз