Знайдіть яка кількість речовини кисню необхідна для спалювання 10 г етену


Ответы на вопрос

Отвечает Тюрина Катя.
C2H4 + 3O2 = 2CO2 + 2H2O

10/22.4 = x/3;

x = (10*3)/22.4 = 30/22.4 = 1.34 моль