Обчисліть масу атомів Гідрогену, що містяться в амоніаку NH3 масою 10 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Гридина Дарья.
Дано
m(NH3)=10g
найти n(H)-?
молекулярная масса аммиака = 17гмоль
n(NH3)=m(NH3)/M(NH3)=10/17≈0.6mol
т.к в молекуле аммиака имеется три атома водорода ⇒n(H)=3*n(NH3)=3*0.6=1.8mol
Зная , что 1моль --- 6.02*10^23
                1.8 mol    ---      X   X=10.836*10^23
ответ 10.836*10^23