До розчину масою 500 г з масовою часткою етанолу 96 % додали 300 г води. Обчисліть масову частку

спирту в новому розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Карих Полина.
400*0,1/(400+300)=(0,4/7)*100%=5,71%