Обчисліть масу розчиненої речовини і масу води для приготування розчину масою 50 грам з масовою

часткою 2%

Ответы на вопрос

Отвечает Гарифуллин Ранис.
M(р.p.)=50 * 0,02=1г
m(води)=50 - 1 =49г