Визначити молекулярну формулу ненасиченого вуглеводню ряду етилену, відносна молекулярна маса якого

112.
0 1

Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Данил.

Алкены. Формула Cn H 2n C7H14 ...(12*7=84; 1*14=14; 84+14=98 ) - гептен