Який об'єм водню можна добуть в результаті взаємодії 3 оль хлороводневої кислоти з барієм?


Ответы на вопрос

Отвечает Pro Morgi.

3моль                 хл
Ba+2HCl=BaCl2+H2
1моль                 22,4л
х= 3*22,4/1=67,2л