Розчин масою 250г містить 50 г цукру. Обчисліть масову частку розчиненої речовини в такому розчині.


Ответы на вопрос

Отвечает Духопельникова Ангелина.
M(в-ва)= 50 (г)
m (р-ра) =250 (г)

W = m(в-ва) / m(р-ра) *100% = 50/250*100% =20%