До 300 г h2o додали 80 г натрій сульфату. Масова частка солі в розчині дорівнює?


Ответы на вопрос

Отвечает Изенекова Настя.
Масса раствора= 300+80=380(грамм); w=(масса вещества/масса раствора)*100(процентов). w=(80/380)*100(процентов)=21,1(процента). (80/380)- это дробь.