Визначити масу етилового спирту,який можна добути з 1 тонни пшениці з масовю часткою крохмалю

70%,якщо масова частка втрат виробництва становить15%.

Ответы на вопрос

Отвечает Сапожников Данила.

 

1000*70/100= 700кг(крохмалю)

 

  

 

 

по рівнянню там буде 1 моль до 2

(C6H10O5)n = 2С2H6O

1моль              2моль

162                    92

700кг                   х

х=700*92/162=397,5кг

 

397,5*15/100=59,6кг

 

397,5-59,6=337,9

Відповідь:337,9кг