Обчисліть масову частку розчиненої речовини в розчині, виготовлену в результаті розчинення кухоної

солі масою 10 г у воді масою 390 г

Ответы на вопрос

Отвечает Миняева Оля.
По формуле-W%=m в-ва   /m  р-ра    *100%

находим массу раствора, она равна сумме вещества и воды= 10+390-300гр
находим W%=10/400*100%=2.5%