Яка маса BaSo4 утвориться під час взаємодії розчину ,що містить BaCl2 масою 63,4г з надлишком

сульфатної кислоти

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеевич Александр.
BaCl2+H2SO4= BaSO4ос.+2HCl
y( BaCl2)=63,4:208=0,3моль
m (BaSO4ос)=0,3*233=69,9г~~70г.