Яка речовина і в якій кількості утаорится , якщо утворится ,якщо в реакцію вступають иураштй

альдегіт та 2 грама водню

Ответы на вопрос

Отвечает Ракова Альбина.
N(H2)=m(H2)/M(H2)= 2 г/2 г/моль = 1 моль
М(СН3ОН)=32 г/моль
СН2О + Н2 = СН3ОН
З рівняння реакції слідує, що
n(CH3OH)=n(H2)=1 моль
m(CH3OH)= 1 моль*32 г/моль = 32 г
Відповідь: 1 моль та 32 г метанолу