Обчисліть об'єм кисню необхідний для повного згоряння етанолу масою 9.2г на нормальних умов


Ответы на вопрос

Отвечает Алисейко Полина.
Об"єм=молярний об"єм *кількість речовини
кількість речовини=9,2/43=0,21
об"єм=9,2*0,21=2,79