Cu2(OH)2+HCl= Fe3(OH)3+H2SO4= зробити повне і скорочене рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Колодий Роман.
Це дуже важко зробити  адже скорочене і повне рівняння є двотомним . Двотомна рівність відзначається за допомогою порядкового номера і підгрупи елемента одже це майже не можливо!
Отвечает Голобородько Вова.
Cu(OH)2 +2 HCl = CuCl2 + 2H2O
Cu(OH)2 + 2H+ + 2Cl- = Cu 2+ + 2Cl- + 2H2O
Cu(OH)2 +2H + = Cu 2+ + 2H2O

2Fe(OH)3 + 3H2SO4 = Fe2(SO4)3 + 6H2O
2Fe(OH)3 + 6H+ + 3SO42−   = 2Fe3+ + 3SO42− + 6H2O      
 2Fe(OH)3  +6H+ = 2Fe3+ + 6H2O