На титрування 15 мл 0,4 М NaOH витрачається 32,6 мл KOH. Визначте молярну концентрацію KOH у

розчині. Очень надо

Ответы на вопрос

Отвечает Шаринский Николай.
Пишемо реакцію
HCl + KOH = KCl + H2O
Рахуємо кількість речовини хлоридної кислоти
n = C * V(розчину) = 0.4 * 0.015 = 0.006 моль
Така ж кількість речовини КОН потрібна (за рівнянням)
Рахуємо молярну концентрацію КОН
C = n / V(розчину) = 0.006 / 0.0326 ≈ 0.2 М