закінчити рівняння реакцій написати повне і скорочене йонне рівняння Ba(HCO3)2 + HCl=


Ответы на вопрос

Отвечает Зеленкина Соня.
Ba(HCO3)2+2HCl= BaCl2+2CO2+2H2O
Ba(+2) +2H(+) + 2CO3(-2) +2H(+) + 2Cl(-)  = Ba(+2)  +2Cl(-)  +2CO2+2H2O
2H(+)  +2CO3(-2)+2H(+)=2CO2+2H2O