Закінчіть рівняння реакції . Вкажіть тип кожної реакції :KOH+HCl=BaO+H2SO4=SO3+H2SO4=P+O2=


Ответы на вопрос

Отвечает Гуреев Денис.
KOH+HCl=KCl+H2O  обмен
BaO+H2SO4 = BaSO4 + H2O  обмен
SO3+ H2SO4=не идет
4P+5O2=2P2O5 соединение