Напишіть рівняння реакції утворення MgSO4, K3PO4 в результаті взаємодії основи кислотного оксиду,

основи і кислоти.

Ответы на вопрос

Отвечает Мася Мася.

1)2Mg + O2 = 2MgO

2)MgO + 2HCl = MgCl2 + H2O

3)MgCl2 + 2NaOH = Mg(OH)2(осадок) + 2NaCl

4)Mg(OH)2 + H2SO4 = MgSO4 + 2H2O

5)3MgSO4 + 2K3PO4 = Mg3(PO4)2(осадок) + 3K2SO4