Вищій оксид єлементу з відносною атомною масою 40 повністю прореагував з вищім оксидом елемента з

відносною масою 32 .маса продукту реакціі становить 17 гр. Обчисліть масу основного оксиду,що вступив у реакцію

Ответы на вопрос

Отвечает Горбенко Кира.
CaO+SO3->CaSO4
n=m\M
M(CaSO4)=136 г\моль
n(CaSO4)=17\136=0,125 моль
n(CaO)=n(CaSO4)=0,125 моль
m=n*M
M(CaO)=56 г\моль
m(CaO)=56*0,125=7 г