Розставте коефіцієнти в рівняннях взаємодії складних речовин з киснем а) C2H4+O2--Co2 + H2O б)

H2S+O2--H2O+SO2 в) PH3 +O2--P2o5+H2O

Ответы на вопрос

Отвечает Агеев Станислав.


C2H4 + 3O2 = 2CO2 +2 H2O

2H2S + 3O2 = 2SO2 + 2H2O

2PH3 + 4O2 = P2O5 + 3H2O