Користуючись рядом активності металів,визначте можливі реакції й напішіть їхні

реакціїZnSO4+Mg=Al(NO3)3+Fe=MgCl2+Fe=Al2(SO4)3+Mg=За підручником Дячук 8 кл.

Ответы на вопрос

Отвечает Петросян Кнарик.
ZnSO4 + Mg = MgSO4 + Zn

Al(NO3)3 + Fe ≠

MgCl2 + Fe ≠

Al2(SO4)3 + 3Mg = 3MgSO4 + 2Al