Срочно нужно решить задачу по химии !: до 116г водного розчину цукру з масовою часткою розчиненої

речовини 8% додали 14 г води . Обчислити масовучастку цукру в розчині , який утворився .\\\\ даю 25 балов!

Ответы на вопрос

Отвечает Воронцов Сергей.
Маса цукру = 116 г*0,08=9,28 г
маса розчину = 116 г + 14 г = 130 г
масова частка у новому розчині = 9,28 г/130 г = 0,071, або 7,1%