Оючисліть массові частки хімічних елементів у SrSO4


Ответы на вопрос

Отвечает Тришин Антон.
Рахуємо молекулярну масу сульфату стронцію 88+32+16*4 = 184
w(Sr) = 88/184 = 0.478 або 47.8%
w(S) = 32/184 = 0.174 або 17.4%
w(O) = 16*4/184 = 0.348 або 34.8%