Невідомий метал,що проявляє ступінь окиснення +4 утворює оксид з масовою часткою оксигену

40%.Визначити невідомий метал. БУДЬЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ

Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Гамид.
Общая формула этого оксида МеО2
ω(O)= M(O) / M(Me)+2*M(O)
0,4=  \frac{2*M(O)}{M(Me)+ 2*M(O)} = \frac{32}{M(Me)+ 32}
M(Me)+32=  \frac{32}{0,4}
M(Me)= 80-32=48
Это титан