Азот-амоніак-нітроген(2)оксид-нітроген(4)оксид-нітратна кислота-амоній нітрату скласти рівняння

реакцій

Ответы на вопрос

Отвечает Кошарная Арина.
N2-NH3-NO-NO2-HNO3-NH4NO3
N2+3H2=(t,p,kat)2NH3
4NH3+5O2=4NO+6H2O
2NO+O2=2NO2
4NO2+2H2O+O2=4HNO3
HNO3+NH3=NH4NO3