Обчислити масову частку оцтової кислоти в розчині, який утворився при розчиненнi кислоти массою 20

г у водi массою 480 г

Ответы на вопрос

Отвечает Литанова Виктория.
Дано:
m(р.р) =20г
m(р-ну) = 480г
Знайти : w (кислоти)
За формулою : w = m(р.р.) : m(р - ну) * 100 відсотків
w  = 20 :480*100%=0,4%
Відповідь: w(оцтової кислоти) =40%