ТЕРМІНОВО!!!!!! Обчислити масу та об'єм вуглекислого газу кількістю речовини 2 моль. ДЯКУЮ!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Соян Лопсан.

V=n*Vm=2*22.4=44.8 литров
m=n*M=2*(12+16+16) =88 грамм