Підберіть коофіцієнти у схемах окислювально відновних реакцій методом електронного баланцу і

напишіть рівнання в скороченій іонній формі: а)K2S + KMnO4 + Y2SO4 ---> S + MNSO4 + K2SO4 + H2Ob) Zn + K2Cr2O7 + H2SO4 ---> ZnSO4 + Cr2(SO4)3 + K2SO4 + H2OB) SnSO4 + KMnO4 + h2SO4 ----> Sn(SO4)2 +MnSO4 + K2SO4 + H2OG) NaI + K MnO4 + KOH ----> I2+ K2MnO4 + NaOHD) S + KCLO3 + H2O ----> Cl2 + K2SO4 + H2SO4E) NA2SO3 + KIO3 + H2SO4 ----> I2 + Na2SO4 + K2SO4 + H2O

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Андрей.
1)5K2S + 2KMnO4 + 8H2SO4 = 5S +2MnSO4 + 6K2SO4 + 8H2O
2)3Zn+K2Cr2O7+7H2SO4=3ZnSO4+Cr2(SO4)3+K2SO4+7H2O
3)5 SnSO4 + 2 KMnO4 + 8 H2SO4 = 5 Sn(SO4)2 + 2 MnSO4 + K2SO4 + 8 H2O
4)2KMnO4 + 2NaJ + 2KOH = 2K2MnO4 + J2 + 2NaOH
5)5S + 6KClO3 + 2H2O = 3Cl2 + 3K2SO4 + 2H2SO4
6)5Na2SO3 + 2KIO3 + H2SO4 = I2 + 5Na2SO4 + K2SO4 + H2O
Ось і все!!!!!!!!!!!!!