При взаємодії 20 г na з водою утворився naoh. при взаємодії усього розчину з mgso4 утворився осад.

скільки грамів цього осаду утворилося? Помогите срочно нужно

Ответы на вопрос

Отвечает Кудреватых Евгения.

2Na+2H2O=2NaOH+H2
n(Na)=20/23=(приблизительно)=0,9 моль
n(NaOH)=n(Na)=0.9 моль
MgSO4+2NaOH=Mg(OH)2+Na2SO4
n(Mg(OH)2)=1/2n(NaOH)=0.9/2=0,45 моль
m(Mg(OH)2)=0.45*58=26.1 г