Визначте речовиину Х у схемі перетворень S-SO2-SO3-X-NA2SO4 і напишіть рівняння відповідних реакцій


Ответы на вопрос

Отвечает Мокрынська Мирослава.

S+O2=SO2

2SO2+O2=(катализатор V2O5 и температура 450) 2SO3

SO3+H2O=H2SO4

H2SO4+2NaOH=Na2SO4+2H2O