Виведіть молекулярну формулу органічної сполуки,якщо масова частка Карбону в ній становить

51,89%,Гідрогену -9, 73%,а Оксигену - 38,38% .

Ответы на вопрос

Отвечает Аманов Сердар.
N(C)=51,89/12=4,324моль
n(H)=9,73/1=9,73моль
n(O)=38,38/16=2,398моль

C. /. H /. O
4,324. 9,73. 2,39

2:4:1
C2H4O
CH3-COH. Ацетат альдегид