Записать ривняння реакций за допомогою яких можна добути три метали,виходячи з таких кристаличних

речовин Cu(oh0)2;NO3;FeCl3

Ответы на вопрос

Отвечает Антонюк Марина.

Cu(OH)2 + 2 HNO3 = Cu(NO3)2 + 2 H2O

FeCl3 + 3 HNO3 = Fe(NO3)3 + 3 HCl