Обчисліть масову частку н2o2 в розчині, якщо під час розкладу 400г розчину виділилося 4 л кисню


Ответы на вопрос

Отвечает Марченко Никита.
    х г                                     4 л
2H2O2 =MnO2=>  2H2O + O2
n(O2) = 4 л/22,4 л/моль = 0,1786 моль
Из УХР следует, что n(H2O2)=2n(O2)
n(H2O2)=2*0,1786 моль = 0,3572 моль
М(Н2О2) = 34 г/моль
m(H2O2) = 0,3572 моль*34 г/моль = 12,14 г
ω(Н2О2) = 12,14 г/400 г = 0,03 или 3%
Ответ: 3%