Який обєм водню можна добути якщо подіяти хлоридною кислотою на 4 моль алюмінію


Ответы на вопрос

Отвечает Курбатова Виктория.
4 моль                          х л
2Al + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2
2 моль                         67,2 л
4/2=х/67,2
х=V(H2) = 4*67.2/2 = 134,4 л
Відповідь: 134,4 л