Будь ласка допоможіть зробити хімію! Здійснити перетворення,записати можливі рівняння реакцій в

йонній формулі Ca = CaO=Ca(OH)₂ =Ca (NO3)₂ CaO=Ca₃(PO₄)₃

Ответы на вопрос

Отвечает Гарбузов Роман.
2Ca + O2 = 2CaO
ионная форма записи неприменима

CaO + H2O = Ca(OH)2
CaO + H2O = Ca(2+) + 2OH(-)

Ca(OH)2 + 2HNO3 = Ca(NO3)2 + 2H2O
Ca(2+) + 2(OH-) + 2H(+) + 2NO3(-) = Ca(2+) + 2NO3(-) + 2H2O
H(+) + OH(-) = H2O

2Ca(NO3)2 = 2CaO + 4NO2 + O2 (t>561⁰C)
ионная форма записи неприменима

3CaO + 2H3PO4 = Ca3(PO4)2 + 3H2O
3CaO + 6H(+) + 2PO4(3-) = Ca3(PO4) + 3H2O