Напишіть рівняння реакцій за схемою: MgCl2 -> Cl2 -> HCl -> CaCl2 -> AgCl. Назвіть

сполуки.

Ответы на вопрос

Отвечает Позик Аня.
MgCL2=ток Mg+CL2 
CL2+H2=2HCL хлороводород
Ca(OH)2+2HCL=CaCL2хлорид кальция+2H2O
CaCL2+2AgNO3=Ca(NO3)2нитрат кальция+2AgCLхлорид серебра