У результаті взаємодії цинку з хлоридною кислотою утвориться цинк хлорид та водень обчисліть масу

цинку якщо виділився водень об'ємом 4,48 л

Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Илья.
Дано:
V(H2)=4.48 л
Найти:
m(Zn)=?

Решение:
M(Zn)=65 г/моль, Vm=22.4 л/моль
х г                      4.48 л
Zn+2HCl=ZnCl2+H2
65                       22.4
m(Zn)= х г
x/65=4.48/22.4
x=13
Ответ: масса цинка 13 г.