Обчисліть масові частки елементів в сполуках Ba(NO3)2


Ответы на вопрос

Отвечает Хайрат Лаура.
дано:
Ba(NO
₃)₂
найти:
w(Ba), w(N), w(O)
решение:
Mr(
Ba(NO₃)₂) = 137 + (14+16·3)·2 = 261
w(э) = Ar(э)·n(э)\Mr(в-ва) 
w(Ba) = 137\261 = 0.5249 = 52,49% 
w(N) = 14·2\261 = 0.1073 = 10,73% 
w(O) = 16·6\261 = 0.3678 = 36,78%
Ответ: w(Ba) = 52,49%, w(N)=10,73%, w(O)=36,78%