СРОЧНО!!!!!!для повного розкладання 25 грамм карбоната кальция затрачено 39,5 килоджоули

теплоты.складіть термохімічне ріаняння цієї реакції

Ответы на вопрос

Отвечает Жаріков Олег.
Складаємо рівняння:
25г                           39,5кДж
СаСО3=СаО+СО2+Q
100г                          х

пропорція:
25-----------39,5
100--------х
х=100*39,5/25=158 
відповідь   СаСО3=СаО+СО2+158 кДж