7. Позначте речовину, яка взаємодіє із хлоридною кислотою, із цинк гідроксидом, складіть рівняння

реакцій: A)NаОН:Б) SO2;B)H2S; Г)MgO,​

Ответы на вопрос

Отвечает Кашин Евгений.

Ответ:

Объяснение:

с HCl

HCl + NaOH = NaCl + H2O

2HCl + MgO = MgCl2 + H2O

с Zn(OH)2

Zn(OH)2 + 2NaOH = Na2[Zn(OH)4]

Zn(OH)2 + 2HCl = ZnCl2 + 2H2O