Який об'єм води додати до 65 г оцтової есенції,щоб приготувати 7% розчин кислоти​


Ответы на вопрос

Отвечает Хасанова Алсу.

Ответ:

864,3 г води

Объяснение:

Використаємо формулу для обчислення концентрації розчину:

C = (m речовини / V розчину) * 100%,

де C - концентрація розчину, m - маса речовини, V - об'єм розчину.

Оскільки потрібно приготувати 7% розчин, то масова частка речовини у розчині складає 0,07 г на 1 г розчину.

Нехай x - об'єм води, який потрібно додати до 65 г оцтової есенції.

Тоді маса оцтової есенції у розчині буде 65 г, а маса розчину дорівнюватиме 65 г + x г.

Отже, за формулою для концентрації розчину:

0,07 = (65 / (65 + x)) * 100%

0,07 * (65 + x) = 65

4,55 + 0,07x = 65

0,07x = 60,45

x = 864,3 г

Отже, необхідно додати 864,3 г води до 65 г оцтової есенції, щоб приготувати 7% розчин кислоти.