9. Встановіть послідовність у зростанні масових часток газів, компонентів повітря: А аргон ; Б

азот ; В вуглекислий газ ; Г кисень . ІІІ рівень ( по 1.5 бала) 10. Допишіть рівняння хімічних реакцій згідно зі схемами, дайте назви продуктів реакцій: А Fe +О2 = Б C + O2 = В Н2S + О2 = Г С2Н4 + O2 = 11. Напишіть рівняння реацій, за допомогою яких можна здійснити перетворення: H2O2 →О2 → Fe3O4 IV рівень (3 бали) 12. Розв’яжіть задачу: Обчисліть у якому з оксидів масова частка Оксигену найбільша: В2О3, Li2 O, N2

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Руслан.

Відповідь:9. 1.А) 2.В) 3.Г) 4.Б)Пояснення:У такому порядку гази йдуть від найменшої частки до найбільшої.

12.B2O3Объяснение:Mr(B2O3) = 11*2 + 16*3 = 70W(O) = Ar(O) *n / Mr(B2O3)  *100% = 16*3 / 70  *100% =68%Mr(Li2O) = 7*2 + 16 = 30W(O) = Ar(O) *n / Mr(Li2O)  *100% = 16*1 / 30  *100% =53%Mr(N2O) = 14*2 + 16 = 44W(O) = Ar(O) *n / Mr(N2O)  *100% = 16*1 / 44  *100% =36%

11.2H2O2--->2H2O+O24Fe+3O2=2Fe2O3

Пояснення: