5. Запишіть замість крапок і назв речовин відповід- формули і складіть рівняння реакцій: i a) +

... + цинк оксид + сульфур(ІV) оксид; 6) ... + + ... + алюміній оксид + сульфур(ІV) окси в) ... + ... + карбон(ІV) оксид + сульфур(ІV) оксид

Ответы на вопрос

Отвечает Дорошин Данил.

Объяснение:

a. 2ZnS + 3O2 = 2ZnO + 2SO2

б. 2Al2S3 + 9O2 = 2Al2O3 + 6SO2

в. CS2 + 3O2 = CO2 + 2SO2